Perla per femra

Shitet nga: nikki 30 Mar 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Perla te qualitetit te larte te tipeve dhe madhesive te ndryshme.Qmimi memarveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim