Qafore nga ari dhe argjendi

Shitet nga: gazi 10 Sht 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet qaforja ELMAZ.
Qaforja eshte nga ari dhe argjendi. Eshte blere ne Vushtrri ne vitin 2001 per 400 Marka, dhe shitet per 220 euro. Gjendja e saj eshte e shkelqyeshme.
Shitet urgjent per 215 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim