SYZE DIELLI KLASIKE 2 PER FEMRA

Shitet nga: LD SHOP ONLINE 22 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHES SYZE DIELLI KLASIKE PER FEMRA
JAN KOMPLET ME FOTROLL
TE PA PERDORURA

LD SHOP ONLINE
044646469

PER TE PARE DHE MODELE TJERA KLIKONI NE:

www.facebook.com/LDshopOnlinePrishtine

syza armani prada gucci versace chanel swarovski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim