Shiten set qafore unaze dhe vath argjendi

Shitet nga: adi 11 Jan 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Qmimi 10 deri ne 20 euro, varet nga lloji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim