Stoli nga Elmazi!

Shitet nga: Valdete 21 Pri 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet komplet i elmazit shume pak i përdorur dhe ne gjendje komplet te rregullt.
Cmimi sipas marreveshjes.
Mund te na telefononi pas ores 17:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim