Syza dielli te femrave PRADA dhe GUCCI

Shitet nga: nikki 21 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes syzat e diellit per femra ne gjendje te regullte shume pak te perdorura ,son origjinale me qmim te arsyshem te dy palet 50Euro,Kontaktoni me Wiber ne 049 588 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim