Syzza dielli per femra GUCCI dhe ReyBan origjina..

Shitet nga: nikki 02 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes syzat per femra GUCCI dhe Rey Banorigj.ne gjendje te mire,qmimi per te dyat 80 Euro flm ne mirek...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim