Unaza e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet unaza e argjendit per vetem 10 euro madhesia universale ,rritet dhe zvoglohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim