Unaza e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit ) 18-19 milimetra 18 euro
peshon afer 7 gram ,dhe eshte e paperdort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim