Unaza e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit )18,5 milimetra 25 euro

peshon 13,6 gram eshte unikat dhe e paperdort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim