Unaza e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit )18.5 milimetra 7.9 gram

peshon 7.9 gram eshte e plote dhe e paperdort.

qmimi 20 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim