Unaza e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit )17 milimetra 13 gram

me dizajn unik dhe e rand,qmimi 25 euro/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim