Unaza e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit )17 milimetra vetem 13 euro
peshon 5 gram dhe eshte e paperdort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim