Varrsja e argjendit vetem

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shitet varrsja e argjendit me guri opal dhe i rrethuar me markizt per vetem 10 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim