Varsja me akcesor argjent 925 per femra

Shitet nga: sanie 16 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes Varsen meakcesor nga argjenti punim filigran .Qmimi 35 euro.Te interesuaratmund te kontaktojne dhe ne Wiber nese posedojne 049 588 583flm ne mirekupt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim