Varsja nga argjenti me akcesor markizet dhe vathet

Shitet nga: sanie 16 Mar 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes varsen me akcesor dhe vathet argjent guret markizet,qmimi 60 komplet me vathe.mund te kontaktoni dhe me Wiber atta te cilet posedojne ne tel.049 588 583 flm ne mirekuptim Qmimi komplet 60Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim