Vathet ari bardhe

Shitet nga: vathe 13 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shiten vathet ari bardhe me gure dhe bisera origjinale.
Ne artar me kane ofruar 70 euro pasi qe gurezit dhe biserat nuk llogariten.
Vete artari me ka tregu se kane vlere mbi 150 deri ne 200 euro
une i shes me nje cmim prej 100 euro jane te blera vjet me komlet bylyzyk zingjir qafes dhe unaze. vathet po i shes me kete qmim mjaft te arsyeshem. mund te kontaktoni edhe ne viber ne nr 0037744919 ju lutem vetem bleresa serioz le te lajmerohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim