Vathet e argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten vathet e argjendit me qmim13 euro,jan te plote dhe te paperdort.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim