Zingjiri i argjendit i dores, i femrave 30 euro

Shitet nga: gazi 12 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet zingjiri i argjendit i dores, i femrave 30 euro
guret jan ngjyr vjollce eshte i paperdorur dhe i rand.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim