Zingjiri me varrse me gur qelibari 15 euro

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet zingjiri me varrse me gur qelibari 15 euro,eshte e argjendit dhe antike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim