ore dore

Shitet nga: Behar 28 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes ore dore per femra Geneva.
Per me shume like faqen:

https://m.facebook.com/Ore-dhe-aksesore-219041091795096/


Tel.+37744690769(Viber)

049797996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim