unaza e argjendit (sermit ) 18,5 milimetra 6.3 g..

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit ) 18,5 milimetra 6.3 gram per vetem 15 euro
eshte e paperdort dhe mund te rritet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim