unaza e argjendit (sermit ) me qmim 10 euro

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet unaza e argjendit (sermit ) 18-19 milimetra nr 8 eshte e paperdort
dhe shhitet vetem 10 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim