ORIGJINAL ROTARY 2000 ORE DORE

Shitet nga: AGIM 24 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHITET ORE DORE PER MESHKUJ E FIRMES SE NJOHUR ZVICERANE ROTARY SIKURSE E RE ESHTE E VEQANT DHE JUBILARE.
QUARTZ ETA MOVEMENT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim