SYZE DIELLI VERSACE 2015

Shitet nga: fatosi 21 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Syze Dielli Versace
Modeli me i ri i syzeve Versace
Me nje dizajn te papershkrueshem
Dhe nje pamje mahnitese
Syzet janë me gjith kuti
Mund te na kontaktoni në:
045/34-19-10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim