Syze Djelli Marc by Marc Jacobs MMJ096

Shitet nga: Syze 11 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99,95 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Syze Djelli Marc by Marc Jacobs MMJ096
ka kornizë zi me gri ngjyrë lente. Lentet e Gradient është 100% i pathyeshëm dhe të sigurojë mbrojtje të plotë kundër UVA dhe UVB rrezet e dëmshme.

syzet jan te reja vin me kutin shum praktike per ruajtjen e tyre me nje super qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim