ADORA Orë e re origjinale me 2 vite garancion

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ORA n.t.p. 22 Sht 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
ADORA ✩ Ceramic -30% Më lirë.
Kodi: 24872781, 2 vite garancion
Ora eshte e re dhe vjen me kuti te veten.
SuperÇmim: nga 99€ -30% = tani vetem 69€

Per me shum klikoni ketu

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim