Akcesor te argjentit per meshkuj

Shitet nga: nikki 21 Pri 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes akcesor te meshkujve te fytit dhe te dores ,qmimi i arsyshem 1 Euro grami.mund te kontaktoni ne Wiber 049 588 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim