Aparat Maqin per Rroje Philips styleshaver

Shitet nga: Arian 25 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ne shitje Aparati (Maqina) per Rroje Philips styleshaver qs6140 Pro, me te gjitha funksionet si ne fotografi nga 0.05 mm e deri ne 32mm.

Eshte e ardhur nga Anglia dhe e Re, e pa perdorur.

Cmimi i fundit eshte 70 Euro dhe nuk bej ndrrim.

Kontakto ne 045 500 105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim