Casio Edifice Redbull Edition

Shitet nga: Casio 15 Mar 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes orën Casio Edifice 5165 Modeli: Redbull Limited Edition Ora është në gjendje perfekte dhe shumë pak e përdorur Çmimi i orës së re është 200€ ndërsa e përdorur shitet 90€ Nr. kontaktues 044-505-508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim