Casio Edifice

Shitet nga: Casio Edifice 05 Mar 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet Casio Edifice pothuajse e re me garancion..
Ora osht ToughSolar.. Solare.
Muaji,Viti dhe ora osht e programuar per 100vite...
Qmimi Fiks...

Mundesi ndrrimi vetem me ore me te shtrejt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim