EMPORIO ARMANI GOLD

Shitet nga: Armani 21 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Emporio Armani GOLD e ardhur nga Italia.

Eshte 100 % origjinal, sepse ka certifikaten e Origjinalitetit direkt nga Armani ne Itali.

Cmimi real i saj eshte 600 Euro, mund ta kerkoni ne shitoret e oreve ne Albi Mall, apo MiniMax.

Une e kam dhurate dhe dua ta shes.
Ora eshte e re, e paperdorur.

Ndrrim i mundshem me dicka te vlefshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim