Emporio Armani GOLD (AR5857)

Shitet nga: Armani 28 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Emporio Armani GOLD e ardhur nga Italia. Eshte 100 % origjinal, sepse ka certifikaten e Origjinalitetit direkt nga Armani ne Itali. Cmimi real i saj eshte 600 Euro, mund ta kerkoni ne shitoret e oreve ne Albi Mall, apo MiniMax. Une e kam dhurate dhe dua ta shes. Ora eshte e re, e paperdorur. Ndrrim i mundshem me dicka te vlefshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim