Flm merrjep u shit ora

Shitet nga: GG 06 Maj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES OREN E DORES PER MESHKUJ
DIESEL ORIGJINAL MODEL.2016 E RE (NEW)

ORE SHUME E BUKUR DIESEL E RE PA PERDOR ME TIKET DHE KUTI E BLEME PARA PAK KOHE NE ANGLI 125.FUNTA .159.EURO NE DYQANIN DIESEL

ORA SIQ SHIHET ËSHT E RRUMBULLAKET NGJYRA E ZEZË DIAMETRIN 4.4 CM, MATERIALI QELIK STAINLESS STEEL
RRYPIN PREJ LEKURES SHUME KUALITET NGJYRE KAFJE TE MBYLLT TE GJERE 2.4 CM
ORA KA DATE DHE SEKUNDAR,NUMRAT DHE AKREPAT MBRENDA KOMPLET FOSFOR,
REZISTENT NDAJ UJIT 10.BAR APO 100.M ORA ESHT 100% ORIGJINALE MADE IN ITALY
ORË IDEALE PËR DHURATË
QMIMI 115.EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim