HUBLOT original

Shitet nga: Xxxxx 12 Gsh 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora eshte 100% original eshte ne gjendje te rregullt. Dhe i mungon nje pjes qe e shikoni ne foto. Me rregullu mi kan kerku 3000 frang. Per informata me te hollsishme thirrni ne tel. Qmim ketu real eshte mbij 36mij 18 kara eshte flori flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim