Jacques Lemans e Re

Shitet nga: Jacques Lemans 28 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora e re...
Ora ka dy vite garancion dhe osht me kuti..

Mundesi ndrrimi me Nr te Vales900 ose Apple watch..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim