KAPEL PER MESHKUJ AMG

Shitet nga: AKSESOR 17 Gsh 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KAPELEN AMG E RE PA PERDOR TE E BLEME NE ANGLI

KAPEL ORIGJINALE PER VETURAT,,MERCEDES *AMG* KAPELA ESHT E ZEZE LOGON E BARDH ,,
KAPEL SHUME E BUKUR PER MERAKLI TE VETURAVE AMG MATERIALI SHUME I FORT DHE KUALITET
SHIHNE NE FOTO
QMIMI --25. EURO

KAPELAT GJENDEN DIREKT NE PRISHTINE
JU LUTNA MOS DERGONI SMS APO EMAIL NESE KE INTERES THIRR-
NE 044-911 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim