KIMIK***RITZ PARIS***

Shitet nga: Aksesor 18 Krr 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES. KIMIKUN -- RITZ PARIS-- ORIGJINAL

KIMIK I FIRMES SE NJOHUR RITZ SHUME KUALITET
NGJYRA ESHT E GJELBERT DHE ARI
KIMIKU VJEN NGA ANGLIA I PERDORUR NE GJENDJE TE RREGULLT

PER ME SHUME SHIHNE NE FOTO
KIMIKU GJENDET DIREKT NE PRISHTINE

Ju lutna mos dergoni sms apo emailkulet kuleta qanta orë ora varrse mbajtse mbajtsa treger vetura autopjesë
Bmw audi mercedes opel ford vw golf passat touran tiguan touareg,diesel
Ora tissot police esprit seiko zenith certina casio citizen te tjera,diesel,police
VETURA,MERCEDES,MERCEDES BENZ,AUDI,BMW,OPEL,FORD,VW,GOLF,POLO,PASSAT,
TOURAN,TOUAREG,PEUGEOT,RENAULT.JAGUAR,ROVER,JEEP,NISSAN,TOYOTA,TT
FERRARI,PORSCHE,AKSESORE,ORE,ORA,STOLI,BIZHUTERI,QAFORE,SINGJIRE,RRETH,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHONE,IPHON,SONY.SONY ERICSON,NOKIA,
SAMSUNG,GALAXY,TISSOT,DIESEL,POLICE,ESPRIT,CERTINA,FESTINA,SEIKO,IWC
RADO,JACQUES LEMANS,LONGINES,CITIZEN SEIKO,CERTINA,STOLI,BIZHUTERI,
QAFORE,SINXHIR,RRETH,UNAZ,UNAZA,KULETA,QANTA,SYZA,SYZE,PARFIM,PARFUM,
PORSCHE DESIGN,DIESEL,ESPRIT,CHANEL,BLUEBERRY,POLO,LACOSTE,QANTA
PRADA,BOSS,ARMANI,LOUIS VUITON,RAY BAN,REY BAN,POLICE,VETURA MERCEDES
VITO,AMG,BRABUS,BMW,320,325,330,525,530,630,BMW X3,BMWX5,BMW X6,LEDER
KIMIK,KIMIKU,KIMIKA,STILOGRAF,RADO,RITZ,PELIKAN,SCHNEIDER,SHNEIDER,LAMY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim