KULET E LEKURES GIANNI CONTI E RE

Shitet nga: GG 20 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KULETEN E LEKURE PER MESHKUJ ORIGJINAL GIANNI CONTI MADE IN ITALY

KULET 100% LEKURE E BUTE NGJYR KAFJE DIMENZIONET 10 X 12 CM MBYLLUR BRENDI GIANNI CONTI E RE PA PERDOR E BLEME NE ANGLI ME KUTI DHE 2 VITE GARANCION PREJ FABRIKE KULETA ESHT SHUME E BUKUR LEKURE KUALITETIT TE LARTE

kulet,kuleta,qanta,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim