KULET ORIGJINAL FOSSIL

Shitet nga: Fossil 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KULETEN PER MESHKUJ FOSSIL

FOSSIL KULET E RE E LEKURES NGJYR KAFJE MASAT 9.5 X 11 CM MATERIALI 100% LEKURE E E BUTE KULETA ESHT E RE PA PERDOR ORIGJINAL SHUME KUALITET KA VEND PER KARTA TE BANKES,DOKUMENTA,MONEDHA TE LETRES DHE METALIT.


a,s,d,f,g,h,j,k,l,q,w,e,r,t,y,u,i,o,p,z,x,c,v,b,n,m,ora swatch,tissot,rolex,hublot,fossil,diesel,police,esprit,
jacques lemans,iwc,etj,vetura audi,bmw,opel,ford,vw,golf,polo,passat,touran,touareg,tiguan,
telefon,telefon,mobil,nokia,lg,htc,samsung,samsung galaxy,sony ericson,iphon,iphona,iphone
fotoaparat,dvd,tv,studio,muzik,sport,veshje mbathje dhde stolime te tjera.seiko5
sinxhir,rreth,qafore,bizhuteri,jaguar,jaguari,autopjese,bmw 320,325,520,525,530,x3,x5 etj
mercedes 200,220,250,300,350,500,slk.amg,c, cdi,e klase, ,avandgard,clasic qels,qelsi
qelsa,te gjitha kategorit,bmw,bmw x3,bmw x5,bmw x6,land rover,range rover,audi,mercedes
opel,ford,qels,qelsa,mbajtse,varrse,amg,bmw,vw,touran,touareg,polo,golf,passat,tv,video
fotoaparat,camera,sport,aksesor,fashionVarrse,mbajtse,kimik,kimika,kuleta,qanta,kuleta,qanta,
casio,rado,esprit,tissot,police,diesel,jacques lemans,rotary,skagen,vetur,vetura,kamion,kombi,
audi,bmw,citroen,peugeot,renault,a,seat,toledo,ibiza,nissan,mitsubishi,land rover,range rove raudi,bmw,citroen,peugeot,renault,mercedes,benz,seat,skoda,kuleta,kulet,portofol,
touareg,jaguar,sony,philips,panasonic,toshiba,grundig,telefunken,degjuese,iphon,iphone,sony ericson,galaxy,seiko,certina,citizen,bmw,mercedes,toyota,kia,mazda,porsche,panamera,htc,nokia
bosh,bosch,banesë,banesa,shtëpi,shtëpia,shtepia,sende për koleksionim,të tjera,të gjitha kategorit
Mercedes,benz,kia,toyota,mitsubishi,mazda,bosh,bosch,kuleta,kulet,portofol,qanta,fossil,diesel,police
esprit,hugo boss,armani,picard,bugatti,fila,nike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim