Longines

Shitet nga: longines 14 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet ora ne gjendje shume te mire... Pothuajse e re dhe me kuti... Qmimi i arsyeshem...

Ora e re kushton 2510 Frank...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim