N. E X. T

Shitet nga: Betley 07 Maj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES KULETEN E LEKURES BRENDI ,, ,,CROSS,,ORIGJINAL

KULET E VOGEL PER KARTA TE BANKES DHE DOKUMENTA PERSONALE .VEND PER 8. KARTA TE NDRYSHME .NGJYRA E ZEZE MASAT 7 X 10 CM KULETA ESHT 100% LEKURE ORIGJINALE MARK E NJOHUR AMERIKANE CROSS -KULETA ESHT E RE PA PERDOR ME GARANCION
SHIHNE NE FOTO..

BMW,A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND,
SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT,
TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,
SONY.HUBLOTERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIP
,GRUNDIG.NISSAN,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,RADO,CERTINA,CALVIN KLEIN,BOSS,BULOVA
CITIZEN,SEIKO,ROTARY,HUBLOT,VERSACE,ARMANI,DOLCE GABANA,ZENITH,ZODIAC
VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN,
TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA,DEWALT,CROSS
TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE DHE STOLI,VARRSE,MBAJTSE
KAMION MERCEDES,ATEGO,814,8-20,MAN,VOLVO,QANTA,KULET,KULETA,ESPRIT CHRONOGRAF
BANES,BANESA,TROJE,SHTEPI SHTEPIA,SHTEPIJA,MAKINA DHE MJETE,PAISJE SHTEPIAKE
GOLD,PORTOFOL,PORTOFOLI,SYZE,SYZA,AKSESOR,XHAM,KARBON,METAL,IPHONE 5,IPHONE 6
IPFONE 4,4S,5,S,5C,APPLE,MACBOOK,MINI,IPAD,TE TJERA
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA DHE MJETE.
BENTLEY,ROVER,BUGATI,ROLLS ROYCE,ASTON MARTIN,CHRYSLER,DODGE,CROSS
RRYP,RRYPI,RRYPA,KULET,KULETA,QANTA,QANT,PORTOFOL,PORTOFOLI,PIERRE CARDIN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim