ORË DORE , SHUM E BUKUR.

Shitet nga: qlirim 28 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR   19 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e ardhur nga Gjermania BINCHI , eshte ore shum shum e bukur dhe shum elegante, ajo vjen me hallken e dores , me reflektimin e drites ju nderrohen edhe ngjyrat brenda dhe jasht saj , si mund te shihet edhe ne foto xhami i ores eshte shum karakteristik , akrepat i ka ngjyr te kalter . Bej ndrrim vetem me or te bukur me rrypa te hekurit. !!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim