ORË FOSSIL PER MESHKUJ

Shitet nga: don 12 Mar 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Oren Fossil Per Meshkuj - Origjinal

Rezistente ndaj ujit deri 1oo metra.

Rrypin e lekures origjinal.

Eshte e perdorun 3-4 muj, punun ne rregull.

Fotot jan origjinale.

045699251 mundeni te kontaktoni edhe ne viber dhe whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim