ORËN ORIGJINALE FESTINA

Shitet nga: edon 12 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren origjinale festina.
ora eshte e trendit me te ri, dhe hyn ne top 10 e orave sportive.
Ora eshte po thuajse e re
Çmimi eshte shum i volitshem

Per me shum me shkruani ne Viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim