ORA DORE SWISTRACK

Shitet nga: LD SHOP ONLINE 04 Qer 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
ORA DORE SWISTRACK
REZISTENTE NDAJ UJIT
MULTIFUNKSIONAL
RRYPA TE LEKURES
TREGON DITEN DHE DATEN
QMIMI 40 EURO
LD10075 SHIFRA
POROSIT ONLINE
Transporti behet ne tere Kosoven FALAS
ARRIJN Brenda 24 oreve
Pagesa behet pas pranimit te porosise
+37744646469
ldshoponline.ks@gmail.com
www.facebook.com/LDshopOnlinePrishtine
www.instagram.com/ldshoponline
www.peshkuiarte.com/businesses?cid=18722
044646469
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim