ORA Diesel DZ 7259

Shitet nga: Kael 01 Pri 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet Ora Diesel DZ 7259 Me Dokumenta Dhe Garancion 1 Vit e 7 Muaj

Ora Esht e perdorun 5 Muj e perdorun pa asni gervishtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim