ORA QË THRRET EZANIN

Shitet nga: ORA QË THRRET EZANIN 03 Mar 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES ORA QË THRRASIN EZANIN.

ORA THRRET EZANIN NË PESË (5) KOHËT E NAMAZIT DHE VARSISHT NGA ZGJATJA APO SHKURTIM I I DITËS AUTOMATIKISHT RREGULLOHET KOHA E THIRRJES SË NAMAZIT.

ÇMIMI ËSHTË 12 EURO 1 ORË / ME SHUMIC ÇMIMI ËSHTË 8 EURO

TEL: 044 117 596 ( në çdo kohë).
045 646 592 ( këtë nr. mund ta thirrni vetëm pas ores 16h.).

E-maili sasinani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim