ORE DORE **NAVIFORCE** E RE E PAPERDORUR

Shitet nga: Albert 03 Pri 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES OREN E DORES PER MESHKUJ ,, NAVIFORCE--PILOT

ORE E MADHE E PILOTAVE AMERIKAN SHUME E BUKUR DHE FASHION
E RE PA PERDOR ..

DETAJET JANE:

*DIAMETRI I ORES 4.5CM
*RRYPI I GJERE 2,4 CM
"DITË DHE DATË
*XHAMIN E TRASHE MINERAL GLAS
*REZISTENT NDAJ UJIT DERI NE 30.M
*NGJYRA E ZEZE DHE KAFE

"MAKINEN JAPAN
"GARANCION 1.VIT

PER ME SHUME SHIHNE NE FOTO..
Cmimi i padiskutueshem ..
Prishtine Mitrovice ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim