ORE ESPRIT

Shitet nga: DD 01 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   115 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES OREN E DORËS PËR MESHKUJ,,
ESPRIT NE FORM TE HUBLOTIT

ORË PRECIZE ESPRIT CHRONOGRAPH ORIGJINAL ME DATE DHE SEKUNDAR NGJYRA E ZEZE ME DISA PJESE TE KUQE ORE E MADHE ME RRETH 4.5 CM,RRYPIN PREJ LEKURES SE KROKODILLIT TE GJERË 2.4 CM REZISTENT NDAJ UJIT 10.BAR XHAMIN MINERAL, KUTIN E VET ME DOKUMENTA PERCJELLSE

ORA ESHT E BLEME NE GJERMANI E PERDORNE 3-4 MUAJ NE GJENDJE KOMPLET TE RREGULLT PUNON FORT MIER SHENJA MINIMALE TE PERDOROIMIT ESPRIT SHUME I BUKUR DHE I RRALLE QMIMI I SAJ KA QENE 149.EURO TASH NE TREG KUSHTON 134.EURO
ORA ESHT KJO NE FOTO

ORE,ORA ESPRIT,POLICE,DIESEL,CERTINA,
SKAGEN,RADO,HUGO BOSS,ARMANI,FOSSIL
KIMIK,KIMIKA,LAPS,STILOLAPS,STILOGRAF
KULETA,KULET,DIESEL,ESPRIT,PRADA,DG,FILA
VERSACE,BVLGARI,CHANEL,POLICE,HERMES,
LOUIS VUITON,RAY BAN,ORA,RADO,FOSSIL,IWC,
BREGUET,SWATCH,FESTINA,ROTARY,BREITLIN,BELL ROS,AP,ZENITH,CHOPARD,CASIO,CITIZEN,
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,BOX,BOKS,ESPRIT,RADO
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA,FESTINA,ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5,BREITLING
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER,
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.MERCEDES BENZ,AMG,BRABUS,AKSESOR,FASHION,TREND
KULET,KULETA,QANTA,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,PUMA,PATIKE,MAICA,TRENERKA,
JAKNE,FARMERKA,QANTA,SYZA,ORA,TE GJITHA,PLANIKA,PLLANINKA,PLLANIKAT,PLLANIK
KATEGORIT,PUNE,SEKONDA.KOFER,KUFER,BOX,BOXI.KPUCA,KIMIK,KIMIKA,MERCEDES BENZ,
JAGUAR,ROLLS ROYCE,BENTLEY,SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,MERCEDES BENZ,CLS,SLK,BRABUS
ELEGANCE,CLASIC,BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR,AVANDGARDE
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË MAKINA DHE MJETE.KIMIK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim